fbpx

Glaistymas ir dažymas

Pasitaiko, jog norint atsišviežinti patalpos išvaizdą tiesiog nusiperkama dažų, volelių, teptukų ir savarankiškai be jokių įgūdžių nudažomos sienos. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad darbas paprastas, tačiau kiekvienas specialistas pasakys, jog taip nėra. Pirmiausia, yra būtina nuvalyti senus dažus. Net ir tuo atveju, jei sienos atrodo pakankamai lygios, valant nepageidaujamą dažų sluoksnį gali atsirasti nelygumų, kuriuos reikės bent jau minimaliai užglaistyti ir kruopščiai išlyginti. Glaistas padeda ir tais atvejais, jei dėl neišvengiamų pastato judesių sienose ar lubose atsiranda įtrūkimų. Glaistu taip pat paslepiamos ir paveikslams ar kitiems objektams pakabinti išgręžtos skylės.

Jei pastatas yra naujos statybos, sienų ir lubų lyginimas glaistu yra neišvengiamas. Glaistymo darbai turi būti atliekami tiksliai, naudojant kokybiškus glaistus ir tam tinkamus darbo įrankius. Tik glaistui gerai nudžiūvus galima imtis dažymo darbų.

Tinkama glaistymo ir dažymo darbų technologija bei proceso eiga užtikrins, kad sienos ir lubos bus lygios, be defektų, o dažai ilgus metus neatšoks ir bus savo vietose.