fbpx

Plytelių klojimas

Plyteles dažniausiai esame įpratę matyti vonios kambaryje ir virtuvėje aplink kriauklę. Taip yra dėl to, kad būtent plytelių nepažeidžia drėgmė. Jos nepraleidžia vandens, kuris gali pakenkti grindims ar sienoms, o ilgainiui ir įsimesti pelėsis. Jį išnaikinti sudėtinga, o nenaikinamas pelėsis ne tik kenkia estetiniam patalpos vaizdui, bet ir jūsų sveikatai.

Kiti akivaizdūs plytelių privalumai yra tie, kad jos lengvai valomos ir greitai išdžiūsta. Kaip ir vanduo, taip ir purvas į plyteles neįsigeria, todėl jį galima nuvaryti sausa ar drėgna šluoste.

Plytelės šiais laikais būna įvairiausių dydžių, raštų ir spalvų.  Renkantis jas reikia atkreipti dėmesį ir į gamybos kokybę, tačiau svarbiausias plytelių ilgaamžiškumo kriterijus – tinkamai atlikti plytelių klojimo darbai. Jei dirbant viso proceso metu bus laikomasi technologijos standartų, vonios plytelės neiškris vos trinktelėjus durimis ir tarnaus ilgai.

R&P komanda garantuoja, kad plytelių klojimo darbai bus atliekami laikantis visų KNAUF technologijos rekomenduojamų procesų, kurie užtikrina ilgalaikį rezultatą. Tam privalomi tikslūs plytelių klojimo etapai:

Padėsime išsirinkti plyteles, įvertinsime, kokio jų kiekio reikia patalpai, kurią norite dekoruoti, bei laikydamiesi visų kokybei garantuoti reikalingų standartų plyteles sumontuosime.